МАШИНЕН НАСТРОЙЧИК- Ботевград

Менпауър България е световен лидер в професионалните решения по подбор на персонал и управление на човешките ресурси.

За един от нашите доверени партньори, производствена компания, търсим мотивиран и надежден кандидат за позиция:

НАСТРОЙЧИК ШПРИЦ МАШИНИ

Компанията предлага:
Много добро заплащане;
Ваучери за храна;
Бонуси;
Осигурен транспорт до работното място;
Фрмени обучения;
Възможност за професионално развитие в утвърдена компания;
Работа в млад, енергичен и мотивиран екип от специалисти.

Изисквания за позицията:
Средно или висше техническо образование;
Работа с технически чертежи;
Възможност за работа на три смени;
Опит в SAP ще се счита за предимство;
Опит на позицията ще се счита за предимство;
Работа с измервателни средства (шублер, микрометър).

Отговорности и задължения:
Извършване на монтаж и демонтаж на шприцформи от шприцмашините;
Откриване и отстраняване на неизправности във функционирането на шприцмашините;
Следене качеството на произведените детайли при пускане на машината;
Настройка на режимите на работа на шприцмашини и извършване на технологични проби;
Изготвяне на необходимите документи.

В случай, че нашето предложение Ви е заинтригувало, ще очакваме Вашата автобиография.

Менпауър България има лицензен номер 2033/20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно-специално

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 1850 до 1850 лева на месец

Категория:

Производство

Населено място:

Гр.

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

07.11.2023

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК