Монтьор електронно оборудване- Пловдив

Описание

Монтьор електронно оборудване
Adecco е една от компаниите в листата на Global Fortune 500 и е световният лидер в предлагането на услуги в областта на човешките ресурси. Adecco Group свързва над 500,000 сътрудници с клиенти всеки ден чрез своята мрежа с над 6,600 офиси посредством 34,000 служители, в повече от 60 страни и територии по света.

Към настоящия момент Адеко търси да назначи за свой клиент:

Основни задължения:
- Отговаря за подръжка и ремонт на електронни устройства и автоматични системи на теритарията на дружеството
- Участва в процесите по смяна на асортимент
- Занимава се с превантивна подръжка на повереното му оборудване
- Следи за правилната работа на статистическа система

Освновни изисквания:
- Средно специално образование - релевантно за позицията;
- Не се изисква опит;
- Разчитане на ел.схеми и познания по механика са предимство;
- Редовна смяна и готовност за преминаване на 3-сменен режим на работа след периода на изпитание;

Компанията предлага:
- Отлично твърдо възнаграждение + допълнителни социални придобивки;
- Покриване на разходи за храна по 4лв. за всеки отработен ден;
- Възможност за развитие;

В случай че предложението представлява интерес за Вас, изпратете автобиографията си. Ще се свържем само с одобрените кандидати. Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор. Лиценз от Националната Агенция по Заетостта N: 1814.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Средно-специално

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал

Трудово възнаграждение:

От 1400 до 1600 лева на месец

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

1766, София, Бизнес Парк, Сграда 11A, етаж 2

Дата:

01.02.2019

Организация:

Adecco Bulgaria Ltd
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Adecco Bulgaria Ltd може да получите ТУК