Общи работници

Ние сме българска фирма, специализирана в производството на спортно оборудване и преработката на суровини за спортни настилки.

Поради увеличен обем на работа, търсим да назначим общи работници за постоянна заетост. За хора без опит в сферата осигуряваме обучение.

Основни задължения:
- Обработка на материали за производството на спортни настилки - работи се със специализирани машини и съоръжения, след подробен инструктаж и под надзора на ръководител;
- Извършва и друга обща работа, възложена от ръководителя;
- Спазване на технологичните изисквания и инструкции;
- Спазване изискванията, свързани с качеството и безопасната работа;
- Работа в екип;

Изисквания:
- Не е необходим предишен опит;
- Мотивация за работа;

Фирмата предлага:
- Редовно възнаграждение, заплащане на извънреден труд;
- Осигурен транспорт до работното място;
- Трудов договор, социални и здравни осигуровки;
- Постоянна заетост при 8-часов работен ден;
- Осигурени работно облекло, предпазни очила и ръкавици.
- Коректни трудови взаимоотношения;

При проявен интерес, можете да се свържете с нас на телефон: 0887676778

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. Кюстендил

Адрес:

ул. Шести Септември 19, Кюстендил

Дата:

21.09.2018

Организация:

Ненов Спорт ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Ненов Спорт ЕООД може да получите ТУК