Работници за производство в Германия

ГЕРМАНИЯ , ПРОМОЦИЯ, СПЕШНО - Падеборн, Вайсенфелд , Еркеленц, без немски, мъже, семейства, приятели, пакетажници шунка, сокове, конфитюри, готови храни.

Задължения:
Задачи, възлагани ден за ден, включващи, но неограничаващи се до:
- Обкантване на палета;
- Полагане на опаковки в палета;
- Палетизиране на опаковки с етикети;
- Сортиране и зареждане на пакетираща продуктова линия;
- Пакетиране на продукти в опаковки
- Пакетиране на плодове и конфитюр в буркани
- Пакетиране на свещи
- Товарене и разтоварване на опаковки с етикети
- Транспортиране на опаковките от склада до конвейра с ръчна количка
- Дръжте мениджмърта в течение на всички проблеми
- Екипна работа
- Внимание към детайлите при изпълнение на задачите
- Спазване на правилата за безопасност в работата
- Поддържане на чисто и безопасно работно място

Трудов договор:
Немски трудов договор
Работа на смени – дневна и нощна смяна
Брой на часовете за седмица:
Макс. 10 часа на ден, до 60часа на седмица, зависи от мотивацията на работника.

Заплащане:
8,84 Евро на час до 12,30 Евро на час при изпълнение на стандартните задачи/
Заплащане по сметка на работника до 20-то число на месеца
Възможен е аванс в броЙ
Изхранване за собствена сметка
Настаняване:
Хотел, в близост до работното място
170 – 240 Евро с включени консумативи, за сметка на работника
Задължителни изисквания:
Мотивирани и дисциплинирани работници
Предишен опит в работа в складове е предимство
Физически здрави, в състояние да повдигат и преместват кутии/кашони
За повече информация може да се обадите от 10:30 до 16:30 на телефони:02 /9449280, 02 /9448795 и GSM: 0889433365

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Производство

Държава:

Друга държава

Населено място:

Гр. София

Адрес:

бул Васил Левски 112, ет 3, София 1527, Софийска

Дата:

30.10.2018

Организация:

Анонс 2014 ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Анонс 2014 ЕООД може да получите ТУК