ЗАВАРЧИК WIG и MAG с валидни сертификати (TÜV)

Описание

Номер на обявата: PM/Schw/1
Месторабота: Германия, Хесен, (района на Франкфурт на Майн)
Дата на започване: веднага

Намерете сигурно работно място веднага, със SILVERHAND !

SILVERHAND е водеща агенция за подбор на персонал в международен мащаб. Специализирани сме в посредничеството при подбора на квалифицирани служители и помощен персонал за немски фирми. Предлагаме на нашите кандидати много атрактивни условия на труд при сигурни работодатели. Нашите услуги са 100 % безплатни.

За наш реномиран клиент в района на Франкфурт търсим от веднага за дългосрочна работа:

(м/ж)

Вашите задължения:

- Заваряване на листов материал
- Заваряване по зададени схеми и чертежи
- Механична обработка на стомана и неръждаема стомана
- Заваряване на метални конструкции

Вашият профил:

- владеене на немски език минимум на комуникативно ниво (проверява се по телефона)
- отговарящо на позицията образование- валиден сертификат!
- опит на подобна позиция
- личен автомобил - предимство
- комуникативност и работа в екип

Работодателят предлага:

- Тарифно заплащае: 10,00 Евро бруто /час + 3,00 Евро нето добавка/ час (около 10 Евро нето при Данъчен клас 1/Steuerklasse 1) или 10,00 Евро бруто /час + 4,00 Евро нето добавка/ час (около 11 Евро нето при Данъчен клас 1/Steuerklasse 1) в зависимост от Квалификация и Езиковите познания по немски език.
- седмични аванси (150-250 Евро)
- Настаняване за сметка на работодателя (БЕЗПЛАТНО за служителя)
- Възможност за допълнителни работни часове/ извънреден труд
- Дългосрочна и постоянна заетост
- Немски трудов договор със здравни, социални и пенсионни осигуровки при работодателя в Германия
- Право на отпуска
- Mного добра подкрепа от нашия екип

Имате интерес към нашето предложение?
Изпратете ни кандидатурата си на имейл: rabota@silverhand.eu
Телефонен номер: +359876543150

СИЛВЪРХАНД БЪЛГАРИЯ ООД, гр. София, ул. Алабин No 56, ет. 5, офис 5, вписано в Регистъра на посредническите агенции за Република България под Nr. 2360

Съгласявам се личните ми данни да бъдат съхранявани и обработвани за целите на процеса по подбор ( съгласно Закона за защита на личните данни в Република България ).

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Немски език

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Производство
Машиностроене

Гр. Стара Загора, Гр. София, Гр. Русе, Гр. Пловдив, Гр. Монтана, Гр. Ловеч, Гр. Габрово, Гр. Варна, Гр. Бургас

Адрес:

гр. София, ул. Алабин No 56, ет. 5, офис 5

Дата:

04.07.2019

Организация:

СИЛВЪРХАНД БЪЛГАРИЯ ООД

Повече информация за СИЛВЪРХАНД БЪЛГАРИЯ ООД може да получите ТУК