Продавач-консултант- София

За наш клиент, голяма верига строителни хипермаркети за търговия на дребно и едро със стоки за строителството, ремонта и градината, търсим да назначим служител на позиция:

Продавач-консултант

Идеалният кандидат е винаги отзивчив и комуникативен с отлични търговски умения и отговорно отношение към поставените задачи!

Вашите отговорности:
- Учтиво и приветливо посрещане и обслужване на клиентите в търговския обект;
- Притежаване на отлични познания за предлаганите продукти, тяхната наличност и подредба;
- Информиране и консултиране на клиентите за характеристиките на стоките;
- Предлагане на компетентно мнение за подобни или свързани продукти;
- Проверка на търговския вид на предлаганите стоки, за наличието на етикети и означение за продажната им цена;
- Организиране, подреждане и почистване на складовото пространство.

Основни изисквания:
- Минимум средно образование;
- Свидетелство за правоспособност за управление на електро- и мотокари ще се счита за предимство;
- Умения за работа в екип;
- Предишен опит на подобна позиция ще се счита за предимство.

Нашето предложение:
- Сигурни и коректни трудови взаимоотношения;
- Навременно и редовно изплащане на заплати и аванси;
- Осигуряване на работно облекло и въвеждащо обучение;
- Ваучери за храна 200лв;
- Допълнителна здравна застраховка;
- Закупуване на стоки от наши обекти на преференциални цени за служители.

Ако се интересувате от тази позиция, моля изпратете Ваша актуална автобиография /CV/ със снимка. Ще се свържем само с предварително одобрените кандидати.

Horizons Bulgaria е консултантска фирма с 20-годишен опит на пазара в България, специализирана в подбор на персонал на управленско и експертно ниво. Компанията комбинира ефективността на класическия подход с най-добрите практики на директния контакт и управлението на проекти в областта на човешките ресурси. Ние предлагаме многообразие от възможности за кариерно развитие в контекста на различни проекти, компании и функции.

Хорайзънс България, притежава Лиценз за посредническа дейност №2118, валиден от 27.09.2016 г.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Студенти/Стажанти, Неквалифициран персонал, Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр. София, бул. Христо Смирненски 7, п.к. 1164

Дата:

17.08.2023

Организация:

Horizons Bulgaria
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Horizons Bulgaria може да получите ТУК