Организатор производство

Ние сме агенция за подбор на персонал “Top Skills Recruitment” и за наш клиент - дружество, специализирано в проектиране, производство и търговия на метални контейнери и конструкции търсим да назначим Организатор производство.

Отговорности :
• Организира, ръководи и контролира цялостния процес на производство;
• Отговаря за ежедневната организация, координиране и контролиране на дейностите в производствения участък;
• Участва в планирането дейността на производствен участък;
• Организира и ръководи работниците в производствения участък;
• Отговаря за качеството на готовата продукция;
• Следи за наличностите на основни материали за производството и изготвя поръчки към доставчици;
• Разработване и подготовка за производство на нови изделия.

Изисквания:
• Висше техническо образование, степен инженер – предимство;
• Умения за работа с компютър в рамките на Microsoft Office, Интернет и познания за работа с CAD програми;
• Познаване на техническите стандарти и нормативи;
• Силно развити организационни и лидерски умения;
• Умение да определя приоритети и планира действия;
• Комуникативни умения и способност за работа в екип;
• Шофьорска книжка, категория В.

Компанията предлага:
• Трудов договор на пълно работно време;
• Добро възнаграждение, обвързано с постигнатите резултати и изпълнение на производствения план;
• Работа в енергичен и мотивиран екип от професионалисти;
• Възможност за развитие и професионална реализация;
• Входящо и текущи обучения
• Локация: Кюстендил
• Работодателят осигурява квартира.

Очакваме вашата автобиография!

С настоящото кандидатстване давате съгласието си обработката на личните Ви данни с цел осигуряване на временна, срочна или постоянна работа и предоставяне на възможности за наемане на работа и за бъдещи проекти, да се извършва от „Топ Скилс Рекрутмънт“ в пълно съответствие с ОРЗД и всички други действащи закони за защита на личните данни.

Лиценз за подбор на персонал за България, издаден от Министерството на труда: № 2399 / 15.11.2017.

Лиценз за администриране и защита на личните данни, издаден от Комисията за защита на личните данни: № 432025 / 23.10.2017.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Производство
Металургия и минно дело

Населено място:

Гр. Кюстендил

Адрес:

гр. Благоевград 2700 Крушево No 5, ет. 6, ап. 18

Дата:

12.10.2018

Организация:

Top Skills Recruitment Ltd.
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Top Skills Recruitment Ltd. може да получите ТУК