Работници за производствено предприятие

Нашият клиент, Техносим ЕАД, е български производител, залагащ повече от 10 години на качествено и високотехнологично производство на строителни материали. Заводът на Техносим се намира в кв. Враждебна в София. Търсим да назначим Работници за производството.

Изисквания към кандидатите:

- Работата изисква физическо натоварване (вдигане до 10-12кг.);
- Умение за работа в колектив;
- Опит не е задължителен.

Основни задължения:

- Изпълнение на производствените задачи според плана на работа;
- Спазване на технологичните изисквания и инструкции;
- Спазване изискванията, свързани с качеството и безопасната работа.

Предложение към кандидатите:

- Срочен трудов договор;
- Брутно възнаграждение – 1285.00 лв, което включва основна работна заплата и надбавки;
- Работно време от 8:00 – 17:00ч.;
- Работа в утвърдена българска компания;

При интерес от Ваша страна, моля изпратете Вашата автобиография. Интервютата ще се провеждат на място в офиса на фирма Техносим ЕАД в кв. Враждебна.

С настоящото кандидатстване, давате съгласието си обработката на личните Ви данни с цел осигуряване на временна, срочна или постоянна работа и предоставяне на възможности за наемане на работа и за бъдещи проекти, да се извършва от „Корект Консулт България“ ЕООД в пълно съответствие с ОРЗД и всички други действащи закони за защита на личните данни.

„Корект Консулт България“ ЕООД притежава лиценз за предоставяне на временен персонал № 243, издаден от Министерство на труда и социалната политика.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал

Трудово възнаграждение:

От 1285 до 1285 лева на месец

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. София

Адрес:

ул.Дойран 19, ет.3, офис 6

Дата:

19.10.2018

Организация:

Корект-Консулт България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Корект-Консулт България ООД може да получите ТУК