ОПАКОВЧИК НА ГОТОВА ПРОДУКЦИЯ

Фирма ТАНДЕМ – В ООД, набира персонал за работа в отдел „ ОПАКОВАНЕ И ЕТИКЕТИРАНЕ НА МЕСНИ ПРОДУКТИ „

ВАШИТЕ ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ
- Дейности свързани с подготовка, опаковане и етикетиране.
- Работа с опаковъчна и режеща техника;
- Спазване на висока производствена хигиена на работното място, лична хигиена и използване на лични предпазни средства – важни условия при работа в сектор „ ПРОИЗВОДСТВО НА ХРАНИ „

УСЛОВИЯ НА ТРУД
- Работа по утвърден сменен график и планирана производствена програма;-
- Трудова дейност, съобразена с нормативните изисквания и трудовото законодателство;

НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ
- Отлични условия на труд в модерно предприятие - лидер в хранително - вкусовата промишленост;
- Обучения;
- Сигурност и възможност за професионално развитие, чрез придобиване на нови умения;
- Социални придобивки;

ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ
- Предишен опит в предприятия от хранителната промишленост е предимство;
- Обща компютърна компютърна грамотност е желателна;
- Желание за работа в екип, коректност, честност, отговорност;

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност.
Само одобрените по документи ще бъдат поканени на интервю.

В случай, че сте одобрени, ще бъдете информирани за документите, необходими за постъпване на работа при нас.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр. София, бул. "Илиянци" 34

Дата:

25.10.2018

Организация:

"Тандем-В" ООД

Детайли за организацията:

Повече информация за "Тандем-В" ООД може да получите ТУК