Оператор/техник производство

Във връзка с разширяване на дейността, фирма развиваща се областта на дървопреработвателната промишленост търси

Задължения и отговорности на длъжността:
• обслужва съоръженията и машините за обработка на продукцията;.
• установява и своевременно уведомява за отклоненията от технологичния режим и ги отстранява след съгласуване с прекия ръководител;
• следи за постоянството на качеството на влаганите материали и подава сигнал при поява на отклонения. Не допуска загуба на суровини и готов продукт.
• отговаря за спазване на инструкциите за работа, техниката на безопасност, хигиената на труда и противопожарната безопасност.
• своевременно установява и отстранява настъпилите повреди в машините и техологичните отклонения
• умения за управляване на мотокар и други подемни средства -предимство

Изисквания:
• Образование: средно техническо
• Професионален опит: желателен
• Опит в производствено предприятие ще се счита за голямо предимство.
• Активен шофьор

Фирмата предлага:
• отлично стартово възнаграждение 1000 лв.;
• платен годишен отпуск;
• трудов договор на пълен работен ден;
• системна актуализация на работната заплата

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 1000 до 1500 лева на месец

Категория:

Производство

Населено място:

Гр.

Дата:

25.10.2018

Организация:

"РАДО 49"ООД

Детайли за организацията:

Повече информация за "РАДО 49"ООД може да получите ТУК