Индустриален механик

Описание

Номер на обявата: E/I-M/3
Месторабота: Хусавик, Исландия
Дата на започване: веднага

SILVERHAND е агенция за работа в международен мащаб и посредничи при подбора на квалифицирани служители и помощен персонал за страни като Германия, Австрия, Холандия, Исландия, Норвегия, Швеция и Финландия. През последните няколко години ние се превърнахме в един от лидерите на пазара за набиране на персонал в Централна и Източна Европа и създадохме свои клонове в Румъния, Словакия, Унгария и България.

Нашият клиент - компания с традиции в Исландия, търси да назначи на дългосрочен договор служители за:

Mеханик за индустрията в Исландия
(м/ж)

Вашите задължения:

- общи дейности по ремонт, поддръжка и заваряване на индустриални машини и съоръжения

Вашият профил:

- английски език на комуникативно ниво (проверява се в разговор по телефона)
- чисто съдебно минало - свидетелство за съдимост
- минимум 3 години професионален опит като механик
- релевантно образование и диплома
- комуникативност и работа в екип
- шофьорска книжка кат. В

Работодателят предлага:

- месечно възнаграждение: около 415.238 ISK (около 3.321 EUR) нето при 173 редовни работни часа + 40 извънредни работни часа и след удръжки по настаняването
- настаняването е организирано от работодателя
- трудов договор със здравни, социални и пенсионни осигуровки при работодателя в Исландия
- съдействие с организирането на самолетни билети и пътуване
- разходите по пристигане и настаняване се приспадат от месечното възнаграждение

Възнагражденията се заплащат от работодателя в местна валута ISK по сметка в Исландска банка, която ще бъде открита в полза на служителя.

Имате интерес към нашето предложение?
Изпратете ни актуална автобиография и снимка на имейл: rabota@silverhand.eu
Телефонен номер: +359876543150

СИЛВЪРХАНД БЪЛГАРИЯ ООД, гр. София, ул. Алабин No 56, ет. 5, офис 5, вписано в Регистъра на посредническите агенции за Република България под Nr. 2360

Съгласявам се личните ми данни да бъдат съхранявани и обработвани за целите на процеса по подбор ( съгласно Закона за защита на личните данни в Република България ).

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Производство

Гр. Ямбол, Гр. Шумен, Гр. Хасково, Гр. Търговище, Гр. Стара Загора, Гр. София, Гр. Смолян, Гр. Сливен, Гр. Силистра, Гр. Русе, Гр. Разград, Гр. Пловдив, Гр. Плевен, Гр. Перник, Гр. Пазарджик, Гр. Монтана, Гр. Ловеч, Гр. Кюстендил, Гр. Кърджали, Гр. Добрич, Гр. Габрово, Гр. Враца, Гр. Видин, Гр. Велико Търново, Гр. Варна, Гр. Бургас, Гр. Благоевград

Адрес:

гр. София, ул. Алабин No 56, ет. 5, офис 5

Дата:

04.07.2019

Организация:

СИЛВЪРХАНД БЪЛГАРИЯ ООД

Повече информация за СИЛВЪРХАНД БЪЛГАРИЯ ООД може да получите ТУК