Монтажник метални изделия- Пловдив

Описание

Монтажник метални изделия
Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

В момента търсим да назначим за наш клиент, лидер в производството на бяла техника, служител на позиция::

Основни задължения:

* Работи на машини за производство на метални изделя;
* Сменя инструменти, настройва машините и коригира параметрите им по време на производство на детайлите за постигане на качествена продукция;
* Изготвя програми за управление на машините;
* Спазва технологичната дисциплина, съобразно приетите работни инструкции;
* Окачествява и обработва на готовата продукция.

Изисквания:

* Задължително завършено средно образование;
* Опит в производствена компания е предимство;
* Готовност за работа на три смени;
* Умения за работа в екип;
* Организираност, сръчност и възможност за работа в динамична среда;
* Желание за работа

Компанията предлага:

* Отлично възнаграждение + допълнителни бонуси;
* Трудов договор с пълни осигуровки;
* Работа на три смени;
* Осигурен служебен транспорт и ваучери за храна;
* Възможност за развитие;
* Добри условия на труд;
* Богата социална дейност.

При проявен интерес, моля, изпратете Вашата автобиография.
Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № 2361/15.09.2017

Изисквания към кандидата

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 1000 до 1200 лева на месец

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

01.11.2018

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК