Транжор на бяла риба

Описание

Номер на обявата: E/F/1
Месторабота: Мире, Норвегия
Дата на започване: веднага

Намерете сигурно работно място веднага, със SILVERHAND!
SILVERHAND е водеща агенция за подбор на персонал в международен мащаб. Специализирани сме в посредничеството при подбора на квалифицирани служители и помощен персонал за немски фирми. Предлагаме на нашите кандидати много атрактивни условия на труд при сигурни работодатели.
Нашите услуги са 100 % безплатни.

За наш реномиран клиент в Мире, Норвегия търсим от веднага за дългосрочна работа:

(м/ж)

Вашите задължения:

- Обезкостяване и филиране на бяла риба по зададени критерии
- Спазване на всички установени фирмени стандарти на работа
- Спазване на установените хигиенни норми
- Организиране на съхранението и аранжимента на стоката

Вашият профил:

- владеене на английски език на комуникативно ниво (проверява се в разговор по телефона)
- поне 1 година професионален опит
- сръчност, умелост и дисциплинираност
- умение за работа с инструменти и машини за обезкостяване
- способност за самостоятелна работа
- комуникативност, ангажираност и работа в екип

Нашето предложение:

- атрактивно възнаграждение: 190-200 Nok (20-21 Евро) бруто на работен час, при минимум 37 работни часа на седмица
- настаняването е организирано от работодателя и се заплаща от служителя - около 3500 Nok ( 360-370 Euro) на месец
- възможност за извънредни часове в зависимост от доставките
- възможност за получаване на аванси след втората отработена седмица
- норвежки трудов договор
- право на отпуска
- много добра подкрепа от нашия екип
- заплащането на месечното възнаграждение се извършва по банков път в норвежки крони!

Имате интерес към нашето предложение?
Изпратете ни актуална автобиография и снимка на имейл: rabota@silverhand.eu
Телефонен номер: +359 877 600 657 или +359876543150

СИЛВЪРХАНД БЪЛГАРИЯ ООД, гр. София, ул. Алабин No 56, ет. 5, офис 5, вписано в Регистъра на посредническите агенции за Република България под Nr. 2360

Съгласявам се личните ми данни да бъдат съхранявани и обработвани за целите на процеса по подбор ( съгласно Закона за защита на личните данни в Република България ).

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал

Категория:

Селско, горско стопанство, рибовъдство

Гр. Ямбол, Гр. Шумен, Гр. Хасково, Гр. Търговище, Гр. Стара Загора, Гр. София, Гр. Смолян, Гр. Сливен, Гр. Силистра, Гр. Русе, Гр. Разград, Гр. Пловдив, Гр. Плевен, Гр. Перник, Гр. Пазарджик, Гр. Монтана, Гр. Ловеч, Гр. Кюстендил, Гр. Кърджали, Гр. Добрич, Гр. Габрово, Гр. Враца, Гр. Видин, Гр. Велико Търново, Гр. Варна, Гр. Бургас, Гр. Благоевград

Адрес:

гр. София, ул. Алабин No 56, ет. 5, офис 5

Дата:

19.11.2018

Организация:

СИЛВЪРХАНД БЪЛГАРИЯ ООД

Повече информация за СИЛВЪРХАНД БЪЛГАРИЯ ООД може да получите ТУК