ОПЕРАТОР ПРОИЗВОДСТВО

„Унитемп“ ЕООД се позиционира на българския пазар през 2007 г. и е едно от най-големите предприятия с индустриален капацитет и модерно оборудване, отговарящо на изискванията на ЕС, за добив на СВЕЖО ОХЛАДЕНО И ЗАМРАЗЕНО МЕСО.

Ние търсим да назначим за своя екип

Нашето предложение:

• Млад и динамичен екип. Мотивираща работна среда; Стартово обучение;
• Градски автобус № 15, който спира до производствената база;
(месторабота с.Войводиново)
• Осигурен обяд на работното място; Работно облекло; Ваучери за храна;
• Добро възнаграждение; Допълнителна застраховка;
• Трудов договор; социални осигуровки; Постоянна и сигурна заетост;

Изисквания:

• Сръчност, бързина и отговорност;
• Екипна съвместимост;

Вашите основни отговорности ще бъдат:

• Работа на машини от ХВП;
• Стриктно спазване на зададените параметри на обслужваната машина;
• Следене за отклонения от стандарта и сигнализиране при наличие на такива;

Ако позицията представлява интерес за Вас и желаете да работите в компания с утвърден имидж, моля изпратете Вашето CV и актуална снимка.

* Само избраните кандидати ще бъдат поканени на интервю.
** Конфиденциалността е гарантирана по Закона за защита на личните данни.
Личните данни, които са ни изпратени, ще бъдат обработени по строго поверителен начин.Предоставянето на лични данни по тази обява е доброволно и те ще бъдат използвани единствено и само за целите на подбора.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:

Производство
Хранителна промишленост / храни и напитки

Населено място:

Гр. Пловдив

Дата:

12.11.2018

Организация:

Унитемп ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Унитемп ЕООД може да получите ТУК