Производствен Технолог ЕЛЕКТРОНИКА (може и с малко опит)- Пловдив

Повече от 15 години Изи Консулт e доверен партньор в предоставянето на персонализирaни решения за подбор и управление на персонал. Стремежът ни да бъдем близо до всички участници в процесите и да отговорим на индивидуалните нужди на всеки клиент ни подтикна да изградим национално и международно присъствие в четири държави с офиси в София, Пловдив, Варна, Бургас, Шумен, Крайова, Белград и Франкфурт.

Като лидер на пазара, ние постоянно проучваме най-новите тенденции в света на човешките ресурси, водени от мисия ни - да изграждаме дълготрайни партньорства с нашите клиенти, кандидати и служители.

За един от нашите партньори търсим:

Производствен технолог електроника

Задължения:

-Изготвяне на технологичен паспорт на продукта, планиране на производствения процес на електронен продукт, изготвяне на карта на технологичния производствен процес;
-Изготвяне на термопрофил за изделието;
-Поддръжка на производството на продукти по целия технологичен път;
-Извършване на входящ контрол на компоненти;
-Участва в разрешаването и документира всички възникнали несъответствия;
-Участва в разглеждането на рекламации, получени от клиента;
-Извършва регулярна поддръжка на оборудването;
-Опит в производство на кабелни снопове се счита за предимство.

Изисквания:

-Техническо образование - средно специално/висше;
-Трудов стаж минимум 3г в производство на електроника;
-Познания по стандартите IPC-A-610 и IPC J-STD-00
-Познаване на процесите за SMT, ръчно запояване и кримпване на кабели;
-Умения за работа с ERP;
-Добра компютърна грамотност;
-Личностни качества отговорност, организираност, проактивност, умения за работа в екип, комуникативност;
-Английски език на работно ниво;

Условия на работа:

-Работно време: редовна смяна 8:00- 16:30;
-Ваучери за храна 100лв.

Ако позицията представлява интерес за Вас, не се колебайте и ни изпратете Ваша актуална автобиография.

Нашите услуги са напълно безплатни за кандидатите.

Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност съгласно ЗЗЛД. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение 2339/ 30.08.2017 за извършване на посредническа дейност по информиране и наемане на работа.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Инженерни дейности

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

Sofiya; Mladost 4; Business Park, building 15

Дата:

26.08.2024

Организация:

Easy Consult
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Easy Consult може да получите ТУК