Техник

За една от най-утвърдените производствени компании на международния пазар, търсим опитен техник.

Вашите всекидневни задължения ще бъдат:
• Поддържане и следене на техническото състояние на механичните и хидравличните части на машините и съоръженията;
• Извършване на профилактика, технически прегледи и ремонт на техническите съоръжения и машините;
• Разглобяване и сглобяване на машинни възли, машини и апарати, изработване и монтиране на инсталации, сглобяване на нестандартно оборудване;
• Попълване на съответната документация на поддръжката.

Нашите изисквания са:
• Средно специално(професионално) или Висше техническо образование;
• Релевантен опит в производствена компания;
• Умения за работа с диагностична и измервателна апаратура;
• Умения за разчитане на технически чертежи;
• Добри компютърни умения;
• Английски език – предимство.

Ще получите в замяна:
• Възнаграждение конкурентно на пазара;
• Социален пакет и бонуси;
• Гъвкав работен график;
• Възможности за развитие;
• Динамична работа в стабилна международна компания.

Ако предложението съвпада с Вашите интереси и умения, изпратете актуалната си автобиография и ние ще се свържем с Вас.

Всички кандидатури ще бъдат разгледани конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 2339/30.08.2017

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Производство
Машиностроене

Населено място:

Гр. София

Адрес:

Sofiya; Mladost 4; Business Park, building 15

Дата:

16.11.2018

Организация:

Easy Consult
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Easy Consult може да получите ТУК