Производствен служител - млечни продукти- София

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа. Вие не сте изключение!

Нашият партньор е международна компания, специализирана в пакетаж и дистрибуция на готова продукция в сферата на бързооборотни стоки. За тях търсим Машинен оператор – пастьоризация на мляко и млечни продукти

Производствен служител - млечни продукти

Основни отговорности:

• Смесва и охлажда млечните продукти
отговаря за качеството на суровината през целия процес на обработка и следи за качеството на заготвеното мляко;
• Стриктно следени процеса на пастьоризация на млякото с цел да осигури непрекъснатост на производствения цикъл;
• Отговаря за цялостното измиване и дезинфекция на поверените машини и съоръжения чрез разтвори и киселини;
• Поставя закваската в продуктите;
• Отговаря за правилното попълване на текущата документация за пастьоризацията на партидите мляко;
• Отговаря за хигиената на работното място и общите части във фабриката.

Компанията предлага:

• Постоянна позиция в установена компания с изградени процедури;
• Добро стартово възнаграждение с възможност за увеличение;
• Производствената база се намира в близост до метростанция;
• Сменен режим на работа;
• Осигуряване на работно облекло;
• Възможност за обучение от страна на компанията;
• Коректно отношение от страна на работодателя.

Изисквания:

• Средно техническо образование, образование в сферата на хранително-вкусовата промишленост или релевантно на тях;
• Опит на подобна позиция;
• Прецизност при водене на записи и техническа документация;
• Справяне в стресови ситуации;
• Компютърна грамотност;
• Отговорност, внимание към детайла, умение за работа в екип.

Ако позицията представлява интерес за Вас, не се колебайте да ни изпратите Вашата автобиография!

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № 2361/15.09.2017

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал

Категория:

Селско, горско стопанство, рибовъдство
Хранителна промишленост / храни и напитки

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

22.11.2018

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК