Служител, складова дейност- Божурище

Джи Ай Груп (Gi Group) e водеща международна компания, предлагаща решения за развитие на пазара на труда. Предлагаме временна и постоянна заетост, подбор на персонал и други услуги за управление на човешките ресурси.

За наш клиент - международен лидер в областта на транспорта и логистиката, предлагащ пълна палитра от услуги за сухопътен, въздушен и морски транспорт, договорна логистика, мултимодални решения, складиране, услуги с добавена стойност, премествания, панаирна и изложбена логистика, търсим да назначим:

Служители, складова дейност

Местоработата е в гр. Божурище, като предлагаме транспорт или сума за транспортни разходи на отработен ден, ако маршрута не е покрит от служебни бусове и/или метромрежа

Основни задължения:
Извършва товаро-разтоварни операции с подходящите складови съоръжения и техника;
Извършва процеси по прием и изписване на стоки в склад, чрез електронен четец;
Окомплектова поръчки в склада;
Подрежда пратки, поддържа отчетност и ред в склада.
Нашите изисквания:
Средно образование;
Опит като складов работник - препоръчителен;
Опит в работа с мотокар ще се счита за сериозно предимство;
Отговорност, организираност и умения за работа в екип.

Нашето предложение:
Възнаграждение спрямо опита на кандидата;
Работно време от 09:00 до 17:30 ч.
Месечна бонусна система, обвързана с резултатите;
Ваучери за храна - 80 лв.,
Допълнително здраво осигуряване;
Мулти спорт карта за сметка на работодателя;
Осигурен транспорт от София;
Въвеждащо обучение;
Отлични условия на труд в позитивен екип;
Социална програма за семействата на служителите и техните деца;
Възможност за допълнителна квалификация, в зависимост от интересите на кандидата.

Ако имате интерес към предложението, моля, изпращайте своята автобиография.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

Джи Ай Груп ЕООД е лицензиран посредник за подбор на персонал /лиценз № 2348/18.09.2017, безсрочен/.

Телефон за контакт: 0884 811 050

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 1050 до 1080 лева на месец

Категория:

Работа в склад

Населено място:

Гр.

Адрес:

бул. Ал. Стамболийски 84, ет.6

Дата:

04.10.2021

Организация:

Gi Group

Детайли за организацията:

Повече информация за Gi Group може да получите ТУК