Сътрудници временен проект(за един уикенд)- Плевен

Изи Консулт е българска консултантска компания, специализираща в управлението и развитието на човешки ресурси, подбор на персонал и работодател временна заетост.

Наемаме Сътрудници временен проект(за един уикенд).

Търсим мъже и жени!

Изисквания:

Не е необходим специфичен предишен опит
Компютърна грамотност
Възможност за използване на личен автомобил е предимство
Чисто съдебно минало
Задължения:
Разнос на мобилна компютърна техника
Надзор на техниката
Извършване помощни действия при необходимост

Кандидатствай сега, за да получиш:

Предварително обучение;
200 лв. нето на ден(общо 400 лв за уикенд)
Поемане на транспортни разходи при необходимост

Супер предложение за допълнителен доход, подходящо за студенти, работещи, безработни, кандидати без опит, магазинери, бармани, касиери, оператори на машини, складови служители, дистрибутори, търговци.

Ще се свържем само с одобрените кандидати.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 190/ 02.03.2017 за извършване на дейност като предприятие, което осигурява временна работа, валидно до 02.03.2022 г.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Административни и офис дейности

Населено място:

Гр. Плевен

Адрес:

Sofiya; Mladost 4; Business Park, building 15

Дата:

15.02.2021

Организация:

Easy Consult
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Easy Consult може да получите ТУК