Ръководител производствена SCR линия

От 2004 година насам Изи Консулт се ползва с доверие като партньор на фирми и кандидати в различни сфери по отношение на решения в областта на подбор на персонал и временна заетост. Индивидуалният подход към нуждите на всеки наш клиент значително увеличава експертизата и портфолиото на Изи Консулт през годините. През последните години нашият екип се разрастна в цяла България с офисите ни в София, Пловдив, Варна, Бургас и Шумен.

В момента търсим за наш клиент – немската компания Voss automotive, откриваща завод в Ловеч – Ръководител производствена SCR линия

Основни задължения:

✔ Организиране на цялостната дейност на производствената линия в автомобилна компания;
✔ Подпомага и работи активно с ръководителя в производството;
✔ Отговаря за управлението на производствената линия, в съответствие с поставеното задание и следи за изискванията за качество (5S/PTM/AS);
✔ Следи за качеството на произведената продукция и въвеждане на необходимата информация в системата;
✔ Осигурява спазването на правилата за здраве и безопасност на работното място.

Изисквания:

✔ Минимум средно специално техническо образование;
✔ Опит и/или в производтсвена среда (мин. три години);
✔ Много добра компютърна грамотност;
✔ Лидерски и организационни умения;
✔ Умения за работа в екип.

Ние ще Ви предложим:

 Мотивиращо заплащане + бонуси;
 Отстъпки и социални придобивки;
 Възможност за кариерно развитие;
 Работа в реномирана немска производствена компания.

Защо да кандидатствате с Изи Консулт?

✔ Oбръщаме специално внимание на всеки кандидат;
✔ Съветваме Ви при подготовка на документите за кандидатстване;
✔ Даваме насоки за успешно представяне по време на интервюто;
✔ Работодателите разглеждат нашите кандидати с предимство.

Изпратете актуално CV и ние ще се свържем с Вас за повече подробности.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 2339/ 30.08.2017.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Средно управленско ниво

Категория:

Производство
Машиностроене

Населено място:

Гр. Ловеч

Адрес:

Sofiya; Mladost 4; Business Park, building 15

Дата:

27.11.2018

Организация:

Easy Consult
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Easy Consult може да получите ТУК