Специалист машинна настройка

От 2004 година насам Изи Консулт се ползва с доверие като партньор на фирми и кандидати в различни сфери по отношение на решения в областта на подбор на персонал и временна заетост. Индивидуалният подход към нуждите на всеки наш клиент значително увеличава експертизата и портфолиото на Изи Консулт през годините. През последните години нашият екип се разрастна в цяла България с офисите ни в София, Пловдив, Варна, Бургас и Шумен.

В момента търсим за наш клиент – немската компания Voss automotive, откриваща завод в Ловеч – специалист машинна настройка.

Изисквания:
• Средно техническо образование;
• Предишен опит в automotive-индустрията;
• Правоспособност за управление на мотокар;
• Владеене на английски на средно ниво;
• Готовност за работа на смени;
• Познаване на всеки производствен етап;
• Отговорност и дисциплинираност;

Отговорности:
• Настройка и поддържка на машинното обордуване (машина за лазерно заваряване, навиваща машина, парни съоражения);
• Използване на измервателни уреди и инструменти;
• Осигуряване ефективността на дейността на предприятието;
• Спазване изискванията за безопасност и вътрешен ред;

Компанията предлага:
• Отлично възнаграждение;
• Възможност за обучение в Полша;
• Дългосрочна перспектива и реализация при коректен работодател.

Ако работата представлява интерес за Вас, можете да кандидатствате за позицията като натиснете бутона "Кандидатствай по тази позиция".

Ще се свържем само с одобрените по CV кандидати.
Easy Consult Recruitment and Employment activities are based in Recruitment license № 2339/30.08.2017.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Производство
Машиностроене

Населено място:

Гр. Плевен

Адрес:

Sofiya; Mladost 4; Business Park, building 15

Дата:

27.11.2018

Организация:

Easy Consult
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Easy Consult може да получите ТУК