Оператор на поточна линия- Асеновград

Описание

Оператор на поточна линия
Менпауър е световен лидер в сектора на труда, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

За един от нашите клиенти, търсим да назначим кандидати за позицията:

Оператор на автоматична поточна линия

Основни задължения:
- Поддържа, обслужва и управлява различни системи и съоръжения за автоматична обработка;
- Диагностицира и отстранява проблеми в оборудването на производствените линии;
- Извършва профилактични и ремонтни дейности, свързани с производственото оборудване;
- Изпълнява конкретно възложени задачи свързани с реконструкции, демонтаж, преместване и монтаж на машини и съоръжения;
- Следва стриктно инструкциите за безопасност и здраве при работа.

Изисквания:
- Средно/висше техническо образование (механикa, електромеханика или сходна);
- Квалификация в областта на електротехниката или механиката;
- Oпит в производствено предприятие като оператор на автоматична поточна линия;
- Правоспособност за извършване на заваръчни работи ще се счита за сериозно предимство.

Компанията предлага:
- Мотивиращо трудово възнаграждение + бонуси за постигнати резултати;
- Безплатна храна;
- Безплатен фирмен транспорт;
- Работно облекло;
- Работа на двусменен режим;
- Отлични условия на труд.

Ако това предложение Ви е заинтригувало и отговаряте на посочените изисквания, моля, изпратете ни Вашето детайлно СV на български език.

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. Асеновград

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

06.12.2018

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК