Оператор - преса- Пловдив

Описание

Оператор - преса
Менпауър е световен лидер в сектора на труда, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

За наш клиент, търсим монтивиран и отговорен човек, който да назначим на позиция:

Основни задължения:
- Зареждане на машината с необходими материали или заготовки;
- Избор на режим на работа и въвеждане на данни в програмата на машината;
- Настройва работните параметри на машината – брой детайли за изработка, място на позициониране на готовите изделия, градус, ширина на огъвката;
- Проверява качеството на детайлите преди, по време и след обработката съгласно инструкция за качествен контрол;
- Изработва металните детайли съгласно зададен чертеж.

Изисквания:
- Средно техническо образование;
- Опит на подобна длъжност ще се счита за предимство;
- Възможност за работа на смени;
- Изпълнителност и отговорност;
- Сръчност и наблюдателност;
- Умение за работа в колектив.

Компанията предлага:
- Отлични условия на работа в динамична среда;
- Работа в млад и енергичен екип;
- Мотивиращо заплащане и социални придобивки;
- Организиран транспорт.

Ако позицията Ви е заинтригувала и смятате, че отговаряте на изискванията, ще се радваме да ни изпратите своето актуално CV.

Менпауър България притежава лиценз за дейността си в България № 2033 / 20.04.2016.

Изисквания към кандидата

Образование:
Средно-специално

Ние предлагаме

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

06.12.2018

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК