ОПЕРАТОРИ МОНТАЖ НА ЕЛЕКТРОНИКА (Мъже/Жени)

Менпауър е световен лидер в сектора на труда, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

За наш клиент в гр. София - производител на електронни модули за медицината, авиационна и сателитна техника, прецизна индустриална техника и други, търсим мотивирани и надеждни кандидати за позиция:

Компанията предлага:

Дългосрочна ангажираност в международна компания с утвърдени стандарти;
Усмихнат, любезен и услужлив колектив, с обща корпоративна култура;
Чисто, подредено и спретнато работно място;
Работно време: Понеделник - Петък; 08:00 - 16:30ч.;
Възможност за кариерно развитие в компанията;
Допълнителна здравна застраховка;
Добро възнаграждение и осигуровки на реалната заплата;
Ваучери за храна;
Карта Multisport;
Бонусна система.

Изисквания:

Средно или Висше техническо образование ;
Предишен опит с ръчно спояване, ултразвуково заваряване, механичен монтаж, прецизно нанасяне на покрития;
Желание за дългосрочна ангажираност и мотивация;
Отговорно отношение към процеса, стриктно спазване на вътрешната дисциплина и правила;
Способността да вижда детайли ясно, например: букви, цифри, кодове, цветове, символи, маркировка и знаци, за да постигне задачите си по ефективен начин и безопасно.

Отговорности на позицията:

Прочитане и разбиране на инструкциите за работа;
Поддържане в добър вид и калибриране на инструментите за работа;
Подготвяне на изделието за сглобяване;
Почистване на работния плот и стремеж към минимални загуби.

Ако отговаряте на посочените условия и тази позиция представлява интерес за Вас, моля изпратете Ваша актуална автобиография.

Благодарим Ви!

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати!
Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Електроника и Електротехника
Производство

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

04.01.2019

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК