Работници в производството- Пловдив

Описание

Работници в производството
Менпауър е световен лидер в сектора на труда, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

За един от нашите клиенти – производствена компания, търсим кандидати за позицията:

Отговорности и задължения:
- Изпълнение на производствени задачи, съгласно зададените поръчки;
- Работа с производственото оборудване и следване на работните инструкции;
- Спазване на изискванията за качество на продукцията.

Изисквания:
- Средно образование;
- Сръчност, прецизност, самостоятелност и отговорност;
- Много добра концентрация и внимание към детайлите;
- Предишен опит в производство и технически познания ще се считат за предимство.

Предлагаме:
- Динамична и предизвикателна работа, осигуряваща възможности за професионална реализация;
- Много добро възнаграждение.

Ако това предложение ви е заинтригувало, ще очакваме Вашата професионална автобиография. Ще се свържем само с предварително одобрените по документи кандидати.

Менпауър България притежава лиценз за дейността си в България № 2033 / 20.04.2016.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

07.10.2021

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК