Техник по Автоматизация- Пловдив

Описание

Техник по Автоматизиция
От 2004 година насам Изи Консулт се ползва с доверие като партньор на фирми и кандидати в различни сфери по отношение на решения в областта на подбор на персонал и временна заетост. Индивидуалният подход към нуждите на всеки наш клиент значително увеличава експертизата и портфолиото на Изи Консулт през годините. През последните години нашият екип се разрастна в цяла България с офисите ни в София, Пловдив, Варна и Бургас.

За наш клиент, международна производствена компания, търсим да назначим:

Техник по Автоматизация

Основни отговорности:

• Поддържа и ремонтира автоматизирани пълначни и опаковъчни технологични линии;
• Осигурява ефективната работа на производственото оборудване;
• Извършва превантивна поддръжка на машините;
• Участва в монтажа на ново оборудване;
• Установява и анализира причините за неизправност на производственото оборудване;
• Проактивно взима мерки за предотвратяване на бъдещи проблеми;
• Работи с релейно-контакторни диаграми и програмируеми контролери;
• Обучава машинните оператори на основните настройки за поддръжка на машините.

Основни изисквания:

• Средно специално или висше образование по автоматика, електротехника, автоматизация на производството или електроника;
• Стаж в производствено предприятие на подобна позиция ще бъде предимство;
• Възможност да идентифицира и да решава самостоятелно проблеми;
• Добри комуникативни и междуличностни умения;
• Готовност за работа на три смени.

Компанията предлага:

• Приятна и предизвикателна работна среда;
• Дългосрочна перспектива и реализация при коректен работодател;
• Бонусна система за добро представяне;
• Транспорт от и до работното място;
• Осигурен обяд/вечеря;
• Осигурени ваучери за храна към работната заплата.

Ако смятате, че отговаряте на изискванията на нашия клиент, моля да кандидатствате с актуална автобиография чрез бутона „Кандидатствай по тази обява”. Ще се свържем само с одобрените по CV кандидати. Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 2339/30.08.2017г.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Производство
Хранителна промишленост / храни и напитки

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

Sofiya; Mladost 4; Business Park, building 15

Дата:

14.10.2021

Организация:

Easy Consult
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Easy Consult може да получите ТУК