Оператор на металорежещи машини с ЦПУ - четириосна фреза и двушпинделен струг

Индъстриъл Трейдинг ООД е производствена компания със свой развоен и дизайн център и търси да назначи прецизен, акуратен и мотивиран за работа кандидат за следната позиция в производствената си локация в гр. Враца:

ОПЕРАТОР НА МЕТАЛОРЕЖЕЩИ МАШИНИ С ЦПУ - ЧЕТИРИОСНА ФРЕЗА И ДВУШПИНДЕЛЕН СТРУГ

Вашите отговорности ще са:

- Правилно настройване на металообработващите машини;
- Обработване на детайли със сложна конфигурация на металообработващите машини;
- Комплектоване, монтиране и демонтиране на различни видове универсална и специализирана екипировка;
- Работи, монтира, демонтира и извършва поднастройка на всички принадлежности и приспособления към машините;
- Проверява всички параметри на машината, гарантиращи сигурност при работа;
- Запознава се подробно с детайла, който ще се обработва, разчита работни чертежи и технологии, познава и прилага техническата последователност на операциите;
- Контролира обработваните детайли и изискваните размери с посочените допуски с помощта на контролно-измервателни инструменти с висока точност;
- При забелязване на отклонение спира машината и незабавно уведомява за това служители от качествен контрол и прекия си ръководител;
- Спазва изискванията и указанията за работа на металообработващи машини;
- Следи и поддържа работната площадка във вид, който дава възможност за точно и качествено извършване на работата;
- Надлежно водене на отчетна документация.

Ще се счита за предимство, ако Вие:
- Имате опит или познания, свързани с устройството и работата на струг и/или фреза;
- Имате техническо образование – завършена професионална гимназия или технически университет;
- Познавате материалите и технологичните методи за тяхното обработване;

Ключови умения и опит:
- Техническо образование - средно специално;
- Умение за работа с компютър;
- Опит при работа с ЦПУ машини;
- Умение за разчитане на чертежи и работни инструкции;
- Точност, инициативност и качество в изпълнение на възложените задачи;
- Добри комуникативни умения и умение за работа в екип;
- Внимание и отговорност към детайла;

Компанията предлага:
- Много добро за позицията заплащане;
- Възможност за бонуси базирани на конкретни резултати;
- Постоянен трудов договор и отлични условия на труд;
- Работа в компания с богата история и млад и динамичен екип;
- Работно облекло и работни обувки.

В случай, че отговаряте на изброените изисквания и желаете да кандидатствате за позицията, е необходимо да изпратите актуална автобиография/CV.

Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Трудово възнаграждение:

От 1100 до 1200 лева на месец

Категория:

Производство
Машиностроене

Населено място:

Гр. Враца

Дата:

22.11.2019

Организация:

Индъстриъл Трейдинг ООД

Повече информация за Индъстриъл Трейдинг ООД може да получите ТУК