Окачествител (редовна смяна)- Казанлък

Изи Консулт е една от най-големите български компании, специализирана в управлението на човешки ресурси и подбора на персонал.

За наш клиент, водеща производствена компания, търсим да назначим:

Окачествител

Работно време: Редовна смяна от понеделник до петък.

Нашите изисквания:
Средно образование;
Отговорност, дисциплинираност, работа в екип;
опит на подобна позиция е предимство.

Вашите отговорности:
Извършва контрол по всички операции на технологическия процес;
Контролира качеството с прибори, универсален и специализиран мерителен инструмент;
Контролира поправките от пресортираните количества, условния и допустим брак;
Извършва технологични проби;

Компанията предлага:
Отлични условия на труд и възнаграждение;
Трудов договор на пълни осигуровки;
Ваучери за храна: 200лв;
Застраховка Живот;
Транспорт, работно облекло и др.

Ако работата представлява интерес за Вас, можете да кандидатствате за позицията като натиснете бутона "Кандидатствай по тази позиция".

Ще се свържем само с одобрените по CV кандидати.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 2339/30.08.2017г

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 2170 до 2370 лева на месец

Категория:

Специалист - качество

Населено място:

Гр. Друг

Адрес:

Sofiya; Mladost 4; Business Park, building 15

Дата:

11.08.2023

Организация:

Easy Consult
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Easy Consult може да получите ТУК