Лаборант- Банкя

Описание

Ти си нашата тайна съставка?

НАШИЯТ ЕКИП
Семейството на Кока-Кола Хеленик в България се състои от над 1900 ангажирани служители. Част сме от Coca-Cola HBC Group, един от най-големите бутилировачи на The Coca-Cola Company. Ежедневната ни мисия е да доставяме радост на 595 милиона потребители, предлагайки избор от над 136 глобални и любими местни брандове, във важните за тях моменти, 24 часа в денонощието, 7 дни в седмицата.
Ние сме силен и талантлив екип, който постига отлични резултати, като побеждава и се учи всеки ден в 28 страни, на 3 континента. Нашият успех идва от съвместната ни работа като един, за да постигнем позитивна промяна в местните общности, в които работим.

ОТГОВОРНОСТИ:
Извършва входящ контрол на суровини и материали, изисква сертификати и свидетелства;
Осъществява текущ контрол на производствения процес, като не допуска отклонение в параметрите на готовия продукт спрямо стандарта;
Извършва анализи на готов продукт и издава сертификати за качество;
Извършва периодични лабораторни анализи и тестове на качествените показатели, калибрация на лабораторното оборудване;
Води отчетна документация и записи за качествен контрол;
Предприема превантивни действия за отстраняване на потенциални отклонения в качеството на суровините, материалите, опаковките, готовия продукт и параметрите на процеса;
Стриктно спазва стандартите за качество на компанията и процедурите за здраве и безопасност;

ИЗИСКВАНИЯ:
Средно специално /висше образование - Химик, Биотехнолог, Технолог Хранителни технологии;Опит на сходна позиция в сферата на хранително-вкусовата промишленост;
Компютърна грамотност – MS Office;
Готовност за работа по график на 8-часови смени, вкл. и нощни (първа – 06-14 ч; втора – 14-22 ч; нощна – 22-06 ч);
Проактивност и отговорност;

НАШЕТО ПРЕДЛОЖЕНИЕ:
Работа в динамична среда, стимулираща постигане на високи резултати;
Организиран служебен транспорт, съобразен със смените, от/до София, Драгоман, Сливница и Костинброд;
Пакет от социални придобивки, сред които: дневна сума за храна, допълнително здравно осигуряване, фирмено работно облекло и др.;

Ако нашето предложение представлява интерес, кандидатствай сега!

Изисквания към кандидата

Образование:
Средно-специално

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Производство

Населено място:

Гр.

Адрес:

ул. "Рачо Петков Казанджията" 8

Дата:

07.06.2021

Организация:

Coca-Cola Business Services Organization

Повече информация за Coca-Cola Business Services Organization може да получите ТУК