ПИЦАР

Във връзка с разширяване дейността на ресторант “Friends” в жк.Надежда 2, ул. Дравски бой 38, търси да присъедини към екипа си:

- ПИЦАР

НИЕ ВИ ПРЕДЛАГАМЕ:
- заплащане твърдо;
- постоянен трудов договор;
- добри условия на труд;
- работа в млад и амбициозен екип;
- възможност за допълнително възнаграждение при лични резултати и реално развитие;
- работно време 2/2
Отговорности:

• Осигуряване на качествено обслужване, спазвайки всички заложени стандарти за работа с клиенти;
• Привличане и задържане на нови и настоящи клиенти на заведението;
• Постигане на заложените цели, свързани с реализиране на обороти;
• Поддържане на хигиената на работното място.

Изисквания:

• Задължителен опит за длъжността за която се кандидатства.

Ако смятате, че нашето предложение представлява интерес за Вас,
моля изпратете ни актуално CV със снимка или се обадете на
тел:0878 633 233

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Трудово възнаграждение:

От 1050 до 1150 лева на месец

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. София

Дата:

18.01.2019

Организация:

Запрянова

Детайли за организацията:

Повече информация за Запрянова може да получите ТУК