ПОМОЩНИК ИНЖЕНЕР-ХИМИК

ЗГП - ЗАВОДИ ЗА ГОРЕЩО ПОЦИНКОВАНЕ търсят да назначат специалист ИНЖЕНЕР - ХИМИК на пълен работен ден.

Изисквания:

- Висше образование;
- Професионален опит в областта на металните покрития, ще се счита за предимство;
- Опит на подобна позиция поне две години,ще се счита за предимство;
- Опит в аналитичната и неорганичната химия;
- Познания по отношение на екологията и управление на нормативни документи по опазване на околната среда;

Задължения по отношение на заеманата длъжност:

- Контрол на технологичния производствен процес;
- Контрол на разходни норми за суровини и материали;
- Извършване на лабораторна и контролна дейност;
- Контрол на дейностите, свързана с комплексно разрешително;
- Контрол на дейностите, свързани с опазване на околната среда

Предлагаме:

- Коректност
- Много добро заплащане
- Подкрепа от страна на екипа

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Категория:

Производство
Химия, горива и минно дело

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

ул. Околовръстен път

Дата:

24.01.2019

Организация:

ЗГП ООД

Детайли за организацията:

Повече информация за ЗГП ООД може да получите ТУК