Шофьор/ Личен шофьор

Мисията на HRS Bulgaria е да свързва българския човешки капитал с най-добрите работодатели. Позволи ни да намерим по-добра работа за теб и да ти помогнем да се развиваш.

Кандидатствай сега!
Наш клиент е компания разработваща планове и осъществяваща проекти по обществени поръчки за доставка на широка гама от специализирано оборудване и съоръжения.

За тях в момента търсим отговорен и опитен шофьор с кат.В.

Отговорности:
• Осъществяване на превоз на лица в и извън гр. София;
• Съдействие на Управителя при извършването на ежедневните му ангажименти;
• Транспортиране и предаване на документация;
• Поддържане на автомобила в добро техническо състояние и външен вид;
• Следене за изрядната техническа документация, съпътстваща автомобила.
Компанията предлага:
• Постоянен трудов договор с пълни осигуровки;
• Стандартна работна седмица с възможност за гъвкавост;
• Много добро възнаграждение и условия на труд.
• Висок клас служебен автомобил;
• Работа в корпоративна среда и екип от професионалисти;
• Лоялност и коректност от страна на работодателя.
Изискване:
• Опит на подобна позиция минимум две години.
• Правоспособност за управление на МПС – кат. В ;
• Отлични умения за маневриране и добро познаване на гр. София и региона;
• Адаптивност и отлични комуникативни умения за работа с клиенти и колеги;
• Владеене на английски език би било предимство;
• Професионализъм, отговорност към поставените задачи.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Ейч Ар Ес България ЕООД - № 2361 от 15.09.2017

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал,

Категория:

Шофьори / Куриери

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

05.08.2019

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК