Мебелист монтажник

„ Креато Груп " ЕООД е комплексен доставчик на оборудване за търговски обекти . Дейностите на фирмата включват проектиране , производство, монтаж и доставка на обзавеждане в следните направления:

- Бензиностанции
- Хотели, заведения, ресторанти, сладкарници
- Производство на хладилно, топлинно и неутрално оборудване

Проектите по които работим са индивидуални, изискват познания и опит, качесвен монтаж и обслужване. Налагат се периодични командировки извън София и страната. При монтажни дейности извън предвидените работни дни, заплащането е съгласно Кодекса на труда

Изискванията ни към кандидатите:

- Работа с инструменти и ръчни машини използвани в мебелното производство
- Работа със стационарни машини за производство – предимство
- Технически познания за видове сглобки, разчитане на чертежи
- Познания за материалите в мебелното производство и основни познания за метали залагани в проектите.
- Опит в производството и монтажа на обзавеждане и оборудване

Задължения:

- Работа по проекти с техническа документация от Проектант
- Производство, монтаж в цех, демонтаж , пакетиране и подготовка за експедиция.
- Монтаж на обект – модули, съоръжения, нивелиране и припасване, интериорни облицовки, висящи декоративни елементи.
- Почистване на работното място
• - Спазване на вътрешно фирмени правила и работна етика

Ние Ви предлагаме:

- Фирмено обучение
- Заплата до максималната в бранша в зависимост от умения и квалификация.
- Платен годишен отпуск;
- Нестандартни и интересни проекти.
- Работно време: от понеделник до петък, 8:30-17:30ч.;
- Местоположение на производство: бул. „Цар Борис” III и Околовръстен път

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Категория:

Производство - Мебели / Дърводелство

Населено място:

Гр. София

Дата:

29.01.2019

Организация:

Креато Груп ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Креато Груп ЕООД може да получите ТУК