Заварчик - полуавтоматично СО2

Описание

Задължения:
- Извършва заваряване на съдове под налягане
- Извършва заваряване на ламарини и укрепващи профили;
- Прилага мерки за предотвратяване на деформации, дефекти и напрежения,
- Прави прихвати за заварки;
- Заварява във всички пространствени положения ръчно дъгово с метални електроди ,МАГ ,на ниско въглеродни и нисколегирани стомани не изискващи предварително нагряване.
- Почиства заваръчните шевове от шлака и пръски.
- Спазва технологичните изисквания при изпълнение на заваръчни работи.
- Проверява изправността на заваръчното оборудване ,настройва параметрите и режимите при заваряване.
- Спазва инструкциите поТБ и ППО при извършване на огнева работа.

Допълнителни задължения:
- Изпълняване на заваръчни шевове. Необходими са познания за разчитане на заваръчните символи по чертежите и умение за спазване на изискванията заложени в производствената документация.
Освен интервю кандидатът ще бъде подложен на тест по заваряване. При назначаване има възможност в бъдеще да получи сертификат за клас заварчик след провеждане на изпит по заваряване.
Работния график е от 8,00 часа до 16,30 часа.
За справки-тел.0882080124

Компанията притежава удостоверение № 2675 / 06.12.2018 г., издадено от МТСП, за извършване на посредническа дейност при наемане на работа за територията на България.
Данните на кандидатите са лични и ще бъдат защитени по смисъла на ЗЗЛД.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 800 до 1600 лева на месец

Категория:

Производство
Машиностроене
Металургия и минно дело

Населено място:

Гр. Русе

Адрес:

гр.Русе,ул.Солун

Дата:

28.02.2019

Организация:

Б Консулт България ООД

Повече информация за Б Консулт България ООД може да получите ТУК