Машинен оператор в Мандра (РЕДОВНА СМЯНА) - Пловдив

Manpower е световен лидер в сектора на труда, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите ни да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

Във връзка с един от нашите партньори – нова чуждестранна млечна компания, търсим кандидат за позиция:

„Машинен оператор в Мандра (РЕДОВНА СМЯНА)“

Компанията предлага:

Много добро възнаграждение;
Редовна смяна;
Осигурен транспорт;
Сигурна работа в международна компания и възможност за развитие.

Отговорности и задължения:

Участва пряко в производствения процес, като обслужва и следи показателите на поверените му машини;
Спазване на работните изисквания и качеството на продукцията;
Поддържане на санитарно-хигиенни условия на работното място.

Изисквания:

Средно техническо образование;
Способност за работа в екип;
Дисциплинираност и самоконтрол;
Опит в производствената дейност (предимство).

Ако това предложение Ви е заинтригувало, ще очакваме Вашата професионална автобиография. Ще се свържем само с предварително одобрените по документи кандидати.

Менпауър България притежава лиценз за дейността си в България №2033/ 20.04.2016.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно-специално

Ние предлагаме

Категория:

Машиностроене

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

27.08.2019

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК