CNC ПРОГРАМИСТИ ЗА ХОЛАНДИЯ

Описание и Изисквания:
CNC програмисти на Fanuc или Mazac
Основни задължения и отговорности:
Програмира и настройва машини тип с управление Fanuc или Mazac;
Изготвя, въвежда в машината и коригира управляващи програми за изработване на метлни детайли;

Изисква се:
Организираност и отговорност;
Английски език ниво минимум В1;
Професионален стаж минимум 2 години;
Средно / висше техническо образование;
Възможност за бързо започване на работа;

Предлага се:
Постоянен трудов договор с шест месечен изпитателен срок;
Конкурентно възнаграждение – стартово заплащане 13 Евро нетно възнаграждение на час, за квалифицирани програмиски 14 Евро нетно възнаграждение на час;
Работа 160 часа месечно, допълнителни часове работа по желание;
Квартира – до 350 Евро на месец;
Работа в динамична среда;
Възможност за допълнителна квалификация;
-Като администратор на лични данни гарантираме запазването на конфиденциалност на съдържанието на Вашето СV.
- Кандидтствайки за тази позиция, Вие се съгласявате Вашите лични данни да се използват и по други оферти подходящи за Вас

За повече информация може да се обадите от 10:30 до 16:30 на телефони: 02 /9449280, 02 /9448795 и GSM: 0889433365.
По медународни младежки и квалификационни програми

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Производство
Машиностроене
Металургия и минно дело

Държава:

Друга държава

Населено място:

Гр. София

Адрес:

бул Васил Левски 112, ет 3, София 1527, Софийска

Дата:

12.03.2019

Организация:

Анонс 2014 ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Анонс 2014 ЕООД може да получите ТУК