Моделиер

Менпауър е световен лидер в сектора на труда и създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

Менпауър търси да назначи за свой лоялен клиент – мотивиран човек на длъжност:

Моделиер

Основни отговорности:

-Създава дизайн и прилага знания и умения за дизайна, кройката, стила и материята на облеклото.
-Създава дизайна на дрехата, прекроява и преправя дизайн за определена дреха или копира съществуващ дизайн за дреха.
-Изрисува индивидуален дизайн за модел на дреха или преправя съществуващ модел, така че да пасне на мерките на клиента.

Основни изисквания:

-Работа с CAD/CAM програми по специално Julievi и morgan dynamic;
-Компютърна грамотност и работа с програма ексел - изготвяне на количествени сметки за плата се изготвят;

Предлагаме:

- Трудов договор на пълно работно време;
- Входящо и текущи обучения;
- Много добро възнаграждение изравнено с вашите знания и опит;
- Работа в енергичен и мотивиран екип от професионалисти;
- Участие в разработката и/или изпълнението на различни по сложност проекти;
- Възможност за развитие и професионална реализация;
- Възможност за студенти и хора без опит;
- Социални придобивки.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Текстилна индустрия

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

08.02.2019

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК