ТЕХНИК ПОДДРЪЖКА НА ОБОРУДВАНЕ (Северозападна България)

Менпауър е световен лидер в сектора на труда, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

За наш клиент – водеща компания в сектор земеделие, която предлага иновативни технологии за автоматизация и дигитализация на процесите в българските стопанства, търсим да назначим мотивирани кандидати за позицията ТЕХНИК ПОДДРЪЖКА НА ОБОРУДВАНЕ за района на Северозападна България.

Компанията предлага:

Конкурентно възнаграждение;
Всички нужни инструменти и работни дрехи;
Служебен автомобил и персонален компютър;
Фирмено обучение и шанс да приложите целия си опит;
Професионално развитие във водеща компания с утвърдени стандарти.

Подходящият кандидат притежава:

Образование с техническа насоченост (Автоматика, Електроника или Механика);
Професионален опит на сходна позиция;
Шофьорска книжка за категория В;
Готовност за пътувания в региона;
Владеене на английски език на работно ниво, ще се счита за предимство.

Основните отговорности на позицията включват:

Инсталиране и въвеждане в експлоатация на предлаганото оборудване;
Извършване на техническо обслужване и въвеждащи обучения;
Осигуряване на техническа поддръжка и разрешаване на възникнали проблемите с оборудване на клиента;
Отговаря за технически въпроси свързани с продуктите.

В случай, че отговаряте на изброените изисквания и желаете да кандидатствате по тази обява, е необходимо да изпратите актуална автобиография.

Благодарим Ви!

Уведомяваме Ви, че Менпауър България ще се свърже само с предварително одобрените кандидати. Поверителността на Вашите данни е гарантирана.

Менпауър България има лицензен номер № 2033 / 20.04.2016 г. за предоставяне на услуги в областта на Човешките ресурси.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. Враца

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

08.02.2019

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК