Електротехник- София

От 2004 година насам Изи Консулт се ползва с доверие като партньор на фирми и кандидати в различни сфери по отношение на решения в областта на подбор на персонал и временна заетост.

За нашия клиент, голяма производствена фирма в сферата на продуктите за дома : кухненски гъби, алуминиево фолио и мопове за почистване на под, търсим да назначим:

Електротехник

Ключови изисквания:

- предишен опит на подобна длъжност;
- познания по електроника;
- съобразителност, сръчност и компетентност;
- добри компютърни умения
- средно или висше техническо образование

Основните задължения:

- осигурява техническа поддръжка и периодичен преглед на машините и съоръженията;
- следи процедурите по пускане на нови производствени и технологични съоръжения;
- комуникация с доставчици на резервни части.

Компанията предлага:

- осигурен транспорт
- стандартно работно време от понеделник до петък (7:30-16:30);
- отлично възнаграждение+бонуси;
- приятна работна среда с осигурено място за хранене;
- фирмено обучение и възможност за професионално развитие;

При интерес от ваша страна, моля да изпратите вашата автобиография.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 2339/30.08.2017г.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Профил:

Ние предлагаме

Категория:

Специалисти - електротехници

Населено място:

Гр. София

Адрес:

Sofiya; Mladost 4; Business Park, building 15

Дата:

14.05.2019

Организация:

Easy Consult
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Easy Consult може да получите ТУК