Мотнажник в производство на бяла техника

Описание

Монтажник в производство на бяла техника.

Изисквания:

• Образование - средно;
• Сръчност;
• Готовност за работа на смени (трисменен режим на работа).

Основни задължения:

• Изпълнение на производствените задачи според съответното работно място и производствената програма;
• Спазване на технологичните изисквания и инструкции;
• Спазване изискванията, свързани с качеството и безопасната работа.

Предложението:

• Отлично възнаграждение и допълнителни бонуси;
• Допълнителен социален пакет и допълнително здравно осигуряване;
• Осигурен транспорт от: Пловдив, Пазарджик и Асеновград

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Специални умения:
Опитът не е задължително условие.

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 800 до 1000 лева на месец

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. Пловдив, Гр. Пазарджик, Гр. Асеновград

Адрес:

1766, София, Бизнес Парк, Сграда 11A, етаж 2

Дата:

13.02.2019

Организация:

Adecco Bulgaria Ltd
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Adecco Bulgaria Ltd може да получите ТУК