Офис мениджър

Фирма,занимаваща се с продажби, ремонт и поддръжка на специализирани машини в страната и чужбина, търси опитен специалист за позицията ОФИС МЕНИДЖЪР".

Фирмата предлага много добри условия за работа, възможност за пътувания извън страната и професионална реализация.

Задължения:

- Работи с клиенти на фирмата в страната и чужбина

- Подготвя оферти и договори към клиентите

- Организира доставка на суровини и материали за фирмата

- Издава фактури,следи плащания

- Проучва и организира участие на фирмата в изложения и форуми извън страната

- Работи под ръководството на Управителя на фирмата

- Работи в екип

Изисквания:

- Образование- висше,предимство икономическо

- Английски език- много добро ниво,ползване на втори чужд език- предимство

- Отлична компютърна грамотност

- Добър организационен опит

- Точност и подреденост в работата

- Отлични комуникационни умения

- Умение за работа в екип

Ако позицията представлява интерес за Вас и имате необходимите знания и умения,моля изпратете автобиография.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Магистър

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Трудово възнаграждение:

От 1200 до 1300 лева на месец

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

ул.Опълченска 4, Пловдив 4000, Пловдив

Дата:

13.02.2019

Организация:

Еlteh
Агенция за подбор на персонал