НАЧАЛНИК ПРОИЗВОДСТВО

Описание

Изисквания:

1. Висше техническо образование – машинен инж., технология на полимерите или друго химическо/техническо образование.
2. Професионален опит в производство на подобна позиция – мин. 3 години. Опит и добро познаване на процесите на екструдиране и термоформоване, съответното оборудване, екипировка и технологична документация.
3. Умения за самостоятелна работа и работа в екип. Умения за адекватно и бързо решаване на проблеми и планиране на работното време.
4. Мениджърски познания и опит в управление на хора.
5. Писмено и говоримо владеене на английски език.
6. Отлична компютърна грамотност – Windows 2010, Word, Excel.
7. Отговорна и прецизна личност.

Отговорности :

1. Отговаря за технологичната готовност на машините и оборудването, като създава необходима организация за решаване на възникнали технически проблеми.
2. Отговаря за обезпечаването на производството с необходимите основни и спомагателни суровини и материали
3. Анализира производствените процеси и организира дейността по подобряване ефективността и увеличаване на производителността.
4. Държи преки контакти с началниците на смени, като синхронизира и обезпечава работата им. Осъществява оперативна помощ при решаването на производствени проблеми.
5. Контролира правилния избор на суровини и материали и технологични режими на отделните машини.
6. Осъществява и поддържа контакти с доставчиците на суровини и материали.
7. Утвърждава създадената технологичната документация.
8. Утвърждава и инициира замяна на материали и параметри на технологични режими.
9. Следи за безопасността на труда и спазването на санитарните норми при производствения процес.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. София

Дата:

20.02.2019

Организация:

Skipter Ltd.

Детайли за организацията:

Повече информация за Skipter Ltd. може да получите ТУК