Шотландия, Опитен Сладкар в пекарна за бисквити

Задължения и компетенции:

Измерване и смесване на съставките на изделията съгласно фирмените рецепти.
Въвеждане на подобрения в рецептите;
Декориране на изделията с шоколади и крем, работата с шприц - ключово умение;
Приготвяне на смесите за различните изделия в съгласие с рецептите;
Работа с пещи за печене на всички продукти;
Гарантира, че ежедневното производство на всички продукти е в съответствие с целите и графиците, определени от управителя;
Работа с пълнители за шприц;
Гарантира, че производствения екип изпълнява задълженията си в съответствие с фирмените правила и разпоредби;
Съблюдава стриктно стандарта за чистота и хигиената в производствените зони;
Спазва правилата за безопасност на труд;
Съдейства за обучението на производствения екип;
Води отчетност за поръчките и разходите при поръчка на продукти от установени доставчици;
Гарантира стандартите за качество на пекарната;
Контролира и координира работата на персонала, да гарантира постигането на ежедневните цели;
придържа се към политиките, системите и процедурите на предприятието;
Да познава работата със стандартното кухненско оборудване и машини;
Добър говорим и писмен английски ;
Способност за бърза и точна работа;
Планиране, организизация;
Внимание към детайлите и точността;
Честен, дискретен и надежден кандидат.
Предлага се:
Заплащане 8,35 лири на час;
Работно време минимум 40 часа седмично;
Може да бъде осигурена квартира за 200 лири месечно;
Настаняване веднага;
Постоянен договор;
-Като администратор на лични данни гарантираме запазването на конфиденциалност на съдържанието на Вашето СV.

- Кандидатствайки за тази позиция, Вие се съгласявате Вашите лични данни да се използват и по други оферти подходящи за Вас.

За повече информация може да се обадите от 10:30 до 16:30 на телефони: 02 /9449280, 02 /9448795 и GSM: 0889433365
По международни младежки и квалификационни програми

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал

Категория:

Производство

Държава:

Друга държава

Населено място:

Гр. София

Адрес:

бул Васил Левски 112, ет 3, София 1527, Софийска

Дата:

29.05.2019

Организация:

Анонс 2014 ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Анонс 2014 ЕООД може да получите ТУК