МАШИНЕН ОПЕРАТОР- София

Описание

МАШИНЕН ОПЕРАТОР
Менпауър е световен лидер в сектора на труда, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

За наш клиент в гр. София - производствена компания за строителни материали, търсим да назначим:

Отговорности на позицията:
Управлява целия бетонов възел;
Следи за изправното функциониране на машините, съоръженията и инсталациите;
Своевременно информира прекия ръководител за състоянието на машините;
Попълва всички документи, свързани със системата за производствен контрол, определени с вътрешнофирмена заповед, в указаните срокове.
Поддържа чисто и приветливо работното си място и поверената му зона;
Носи винаги предоставеното му работно облекло и лични предпазни средства.

Изисквания:
Завършено Основно/Средно образование;
Да познава и спазва инструкциите за работа с машините и тяхната поддръжка;
Да познава работата на цялата подочна линия;
Да познава работата на бетоновия възел;
Добро физическо здраве, сръчност и реакция;
Умения за работа в екип.

Компанията предлага:
Добро възнаграждение и бонуси;
Встъпително и регулярно обучение;
Трудов договор и осигуровки върху реалната заплата;
Възможност за реализация и развитие;
Допълнителна здравна застраховка;
Добавка за транспорт;
Подаръчни ваучери в края на годината;
Коректност и лоялност.

Ако позицията Ви е заинтригувала, моля изпратете Ваша актуална автобиография.

Благодарим ви!

Менпауър България притежава безсрочен лицензен номер № 2033 / 20.04.2016 г. за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Изисквания към кандидата

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

22.03.2019

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК