Ръководител в производство- Бургас

Описание

Ръководител в производство
Менпауър е световен лидер в сферата на подбора и управлението на човешките ресурси, чрез повече от 3900 офиса в 82 държави.
В момента търсим за наш партньор, компанията в сферата на производството мотивиран служител за позицията:

Основни отговорности:
- Отговаря за управлението и организацията производствения процес;
- Ежедневно координира дейността на производствените работници;
- Следи за изпълнението на производствената програма с минимален брак;
- Изготвя месечни графици за работата на поверения му производствен екип;
- Изготвя справки за производствения процес;
- Спазва установените стандарти за качество в съответствие с производствения график;
- Следи за спазване на трудовото законодателство и трудовата дисциплина.

Основни изисквания:
- Релевантен опит в производство – мин. 2 год.;
- Техническо образование е предимство;
- Умения за работа в екип;
- Силни комуникативни умения и изразени лидерски качества;
- Готовност за подобряване на работния процес и мотивиране на служителите;
- Владеене на английски език – ще се счита за предимство.

Компанията предлага:
- Дългосрочна ангажираност в динамична среда, стимулираща постигане на високи резултати;
- Възможност за успешна кариера;
- Стимулиращо възнаграждение
- Социални придобивки.

Ако това предложение Ви е заинтригувало и отговаряте на посочените изисквания, моля, изпратете ни Вашето детайлно СV. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално.

Менпауър България притежава лиценз за дейността си в България №2033/ 20.04.2016.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. Бургас

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

22.02.2019

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК