ИНЖЕНЕР КАЧЕСТВО

ИТД ЕООД е водещо българско предприятие, произвеждащо висококачествени пластмасови изделия и инструментална екипировка с утвърдена репутация.

Във връзка с разширяването на обема на инструменталното производство, компанията се нуждае от професионализма на кандидат за следната позиция:

ОТГОВОРНОСТИ:
• Извършва дейност по контрол на качеството на инструментите, детайлите и продуктите, произвеждани от предприятието и на постъпващите в предприятието готови изделия;
• Работа със специфични контролно измервателни уреди и машини: измервателна машина Tesa Visio, измервателна машина Tesa Scan, оптичен измервателен микроскоп, три-координатна измервателна машина Mitutoyo; ъгломери, твърдомери; инструменти и съоръжения; компютър и специализирани софтуерни продукти, електронни таблици. Работа с техническа документация, и документация по осигуряване на качеството.
• Спазва методите и стандартите при измерване с ТИМ;
• Следи дейността по контрола на качеството да се извършва на база внедрените в завода процедури и инструкции.
• Измерва детайли със сложна конфигурация;
• Проверява и контролира изпълнените операции и готовите инструменти по техническата документация;
• Анализира резултатите от измерванията и причините за допуснато производство на некачествена продукция, като предлага мерки за тяхното отстраняване и постигане на нужното качество;
•Организира дейността по осъществяване на контрола по качеството на съответния изпълнител, като периодично проверява състоянието и отклоненията на измерителните им инструменти;
• Участва в предаването на готовата продукция, в разглеждането на рекламации, в изучаване на причините за брака и нискокачественото производство, в разработването и осъществяването на мероприятия за повишаване качеството на продукцията;
• Осигурява воденето на статистическа отчетност по качеството на изделията, по причини за брака и по рекламации на клиентите;
• Работи прецизно с ръчни измервателни инструменти;

ИЗИСКВАНИЯ:
• Висше техническо образование;
• Опит като Инспектор Качествен Контрол в инструментално производство;
• Отлични умения за разчитане и работа с техническа документация;
• Опит с CAD/CAM продукти ще се счита за предимство;
• Много добра компютърна грамотност;
• Прецизност и техническа грамотност;
• Усет към детайлите;
• Отговорна, енергична, мотивирана и лоялна личност
• Умения за работа в екип;

НИЕ ВИ ПРЕДЛАГАМЕ:
• Постоянно професионално усъвършенстване;
• Мотивиращо възнаграждение;
• Много добри условия на труд;
• Осигурен фирмен транспорт;

ЗА КАНДИДАТСТВАНЕ:
Ако нашето предложение представлява интерес за Вас, моля изпратете подробна автобиография.

Вашата кандидатура ще бъде разгледана при спазване на пълна конфиденциалност и според изискванията на ЗЗЛД.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Трудово възнаграждение:

От 1400 до 1700 лева на месец

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

гр. Съедиенение ул. Христо Ботев 22

Дата:

25.02.2019

Организация:

ИТД ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за ИТД ЕООД може да получите ТУК