Шлосер монтьор

„Туристстрой-Царацово“ ЕООД, с. Царацово, обл. Пловдивска е фирма с над 20 годишен опит в производството на изделия от ламарина, метални конструкции, окачени тавани, кабелни скари, вентилационни заготовки и др.
„Туристстрой-Царацово“ ЕООД търси да назначи Шлосер-монтьор
Описание и изисквания:
ОТГОВОРНОСТИ И ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
- Изработка на детайли по чертеж, финишна обработка на детайли произведени от листов материал и тръбни конструкции ( инокс, черна ламарина и алуминий ), монтаж на крепежни елементи, и т.н.
- Работа с металорежещи машини.
ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТА:
- Tехническо образование
- Отговорно отношение към работата
- Работа в екип
- Поддържане на ред и чистота на работното място
„Туристстрой-Царацово“ ЕООД Ви предлага:
- Оценяване на личния принос
- Възможност за развитие;
- Креативна среда;
- Мотивиращо заплащане и социални придобивки;
- Организиран транспорт до работното място;

Ако това е търсената от Вас позиция и отговаряте на посочените изисквания, моля изпратете ни Вашата актуална автобиография.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

с. Царацово

Дата:

12.03.2019

Организация:

"Туристстрой-Царацово" ЕООД

Повече информация за "Туристстрой-Царацово" ЕООД може да получите ТУК