Оператор – книговезки дейности в печатница

Описание

Отговорности:
Управлява и работи с машини за обработка на хартия – прав нож, биндер, ламинатор, шивачка и други;
Локализира и отстранява проблеми, свързани с експлоатацията на машините;
Изпълнява настройки и базови сервизни дейности, както и ежедневно почистване на машините;
Извършва задачи, свързани с дейността на фирмата;

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Специални умения:
Изисквания: Подходящо образование, с предимство технически профил; Опит в обслужването и работата с машини; Да е технически грамотен, сръчен, да анализира ситуациите и взима решения в случаите на технически отклонения; Да е отговорен и прецизен в действията си; Да е инициативен в рамките на правомощията си; Работа в екип, работа на смени при необходимост. Компанията предлага: Работа в динамично развиваща се компания; Участие в съвременно, високотехнологично производство на печатни материали; Трудов договор за пълно работно време според Кодекса на труда; Обвързано с резултатите заплащане и допълнителни социални придобивки; Възможности за развитие; Моля изпратете Вашата автобиография до 31.03.2019 на адрес aruskov@directservices.bg Всички кандидатури ще бъдат разгледани при гарантирана конфиденциалност.

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр. София, бул. Ботевградско Шосе 272

Дата:

14.03.2019

Организация:

Direct Services

Детайли за организацията:

Повече информация за Direct Services може да получите ТУК