Агроном - търговски представител- Монтана

Описание

Агроном - търговски представител
Менпауър България търси за свой партньор предлагащ на българския пазар продукти за селското стопанство, опитен специалист за позиция:

Основни отговорности:
Представяне продуктите на компанията и консултиране на клиентите относно приложението им, поред спецификата на съответните почви и култури;
Следене за резултати от приложението на продуктите;
Организиране срещи с клиенти, водене на преговори;
Разширяване пазарното присъствие и на клиентите в района;
Следене на конкуренцията по отношение цени и търговски политики;
Активно участие в маркетингови дейности, презентации и други.
Успешният кандидат е с:
Висше агрономическо образование;
Предишен търговски опит с продукти за земеделието;
Комуникативност, умение за водене на преговори и сключване на сделки;
Шофьорска книжка и готовност за чести пътувания в региона;
Владеене на английски език - предимство;
Предложението включва:
Атрактивно възнаграждение и допълнително стимулиране за реализираните продажби;
Възможност да приложите знанията и уменията си в утвърдена компания, както и да придобиете нови такива;
Продължаващо обучение в хода на работата;
Динамична работна атмосфера;
Възможност за професионално израстване;
Служебен автомобил;
Ако тази позиция представлява интерес за Вас, моля изпратете ни Ваша актуална автобиография.
Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Очакваме Ви!

Менпауър България притежава лиценз за дейността си в България №2033/ 20.04.2016

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Селско, горско стопанство, рибовъдство

Населено място:

Гр. Монтана

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

22.03.2019

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК