ОПЕРАТОР НА МЕТАЛОРЕЖЕЩИ МАШИНИ- София

Описание

ОПЕРАТОР НА МЕТАЛОРЕЖЕЩИ МАШИНИ
„Менпауър Груп“ е световен лидер в професионалните решения по подбор на персонал и управление на човешките ресурси.

В момента, за наш доверен клиент - международна компания, производител на автомобилни, архитектурни и индустриални алуминиеви профили и решения. За производствените звена на компанията търсим мотивирани кандидати за позицията:

ОПЕРАТОР НА МЕТАЛОРЕЖЕЩИ МАШИНИ ( Бул. ИЛИЯНЦИ)

Компанията предлага:

Гъвкаво работно време, работа на смени;
Отличен социален пакет;
Осигурен транспорт;
Допълнително здравно осигуряване;
Перспективна и сигурна работа в утвърдена немска компания;
Реална възможност за кариерно развитие;
Осигуровки върху реалната заплата.

Основни отговорности:

Задава необходимите параметри за работа на машината в зависимост от поръчки, материали, задания, чертежи и спецификации;
Разчита програмата и въвеждане на корекции при необходимост;
Механична настройка на машината за съответната програма и проверка на всички работни компоненти;
Следи и отговаря за правилната експлоатация и състояние на поверената му машина и при необходимост работи заедно с отдел Поддръжка за отстраняване на възникнали нередности;
Отговаря за качеството на произведените детайли.

Изисквания за длъжността:

Средно техническо образование;
Опит с работа на CNC машина – минимум 2 години;
Основни познания по Английски език за работа с машината;
Изпълнителност, дисциплинираност и отговорност.

Ако отговаряте на посочените условия и тази позиция представлява интерес за вас, моля изпратете вашето актуално CV.

Очакваме Ви!

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените кандидати.

Менпауър България притежава безсрочен лицензен номер № 2033 / 20.04.2016 г. за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно-специално

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

22.03.2019

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК